Dzisiejsze popołudnie przyniesie nam masę spotkań na arenie europejskiej. Spotkaniem wieczoru zdecydowanie jest Virtus.pro kontra Ninjas in Pyjamas w ramach ligi ECS.

Dziś polskie ekipy ponownie czeka pracowity dzień w lidze ESEA MDL. Zobaczymy trzy spotkania, z czego w dwóch rolę główną zagra Kinguin. Pingwiny ostatnio zaliczyły niezbyt udany turniej w Los Angeles, gdzie pożegnali się z cs_summit 3 po dwóch rozegranych meczach. Po powrocie i kilku dniach przerwy powracają do zmagań w internecie. Ich dzisiejszymi przeciwnikami będą ALTERNATE aTTaX oraz ekipa z pierwszego miejsca tabeli MDL-a – Team LDLC.com.

Oprócz składu Wiktora „TaZa” Wojtasa, znów zobaczymy walczące PACT. Kacper „darko” Ściera i spółka w ciągu ostatnich kilku dni borykali się z fatalną formą, przegrywając spotkania bardzo wysokimi różnicami punktów. Wczoraj odbili się od dna. Przerwali złą passę wygraną z Tricked. Dziś czeka ich ciężki przeciwnik – Sprout, lecz PACT nie raz udowadniało, że potrafią z takimi walczyć.

Jednak zdecydowanie najciekawszym dziś spotkaniem będzie mecz określany niegdyś „CS-owym el classico”, gdyż w szranki staną zawodnicy Virtus.pro oraz Ninjas in Pyjamas. Jednak „klasyk” będzie miał zupełnie nowy wymiar, ponieważ obydwie drużyny mocno namieszały w swoich składach od czasu powstania tego określenia. Ostatni pojedynek pomiędzy Szwedami a ekipą Filipa „NEO” Kubskiego zakończył się tryumfem Nindży, lecz był to bardzo wyrównany mecz.

Harmonogram spotkań na dziś: