Ninjas in Pyjamas oraz BIG Clan rozegrają dziś mecz pokazowy na niecodziennych mapach. W planie pojedynki na Aztecu, Tuscanie czy Cobblestone.

Profesjonalni zawodnicy przyznali, że już rozpoczęli pierwsze treningi w tym roku, lecz scena Counter-Strike'a wystartuje na dobre dopiero z początkiem przyszłego tygodnia. Dziś dla fanów CS:GO przygotowano świetne czekadełko w postaci meczu pokazowego pomiędzy Ninjas in Pyjamas oraz BIG.

Główną atrakcją tego pojedynku będzie jego format – rozegrane zostanie mecz best-of-five na dość egzotycznych mapach. W planach jest Aztec, Inferno, Anubis, Cobblestone oraz Tuscan, ale w wersji znanej nam z Counter-Strike'a 1.6. Duet komentatorski doda pikanterii walce. Za mikrofonem zasiądzie trener NiP-u, czyli Björn „⁠THREAT⁠” Pers oraz były zawodnik BIG – Fatih „⁠gob b⁠” Dayik.

Show match jest świetną okazją do przypomnienia sobie jak wyglądają mecze na zapomnianych mapach. Starcie rozpocznie się dziś o godzinie 16:30 i będzie go można obejrzeć na kanale betway na platformie Twitch.