Szymon „Crityourface” Pluta oraz Krzysztof  „Goofy” Górski zasilają szeregi Actina PACT. Na ławkę rezerwowych trafił natomiast Patryk „Sidney” Korab, który grał w aktywnym składzie organizacji ponad sześć miesięcy.

31 lipca w mediach społecznościowych Actina PACT pojawiły się informacje o roszadach w drużynie Counter-Strike: Global Offensive. Współpracę z organizacją zakończyli Piotr „morelz” Taterka i Adrian „IMD” Pieper. Jak się okazało, jeszcze jeden zawodnik opuści pierwszą piątkę zespołu, a jest nim Patryk „Sidney” Korab.

Sidney reprezentował barwy Actina PACT od 24 stycznia 2019 roku. Początki nowego składu organizacji były obiecujące, bowiem już w marcu sięgnął on po swoje pierwsze międzynarodowe trofeum za wygraną na LanTrek 2019. Późniejszy czas nie był jednak tak owocny w sukcesy. Formacja kilkukrotnie walczyła o awans na Good Game League, lecz każde kwalifikacje kończyły się niepowodzeniem. Z dobrej strony pokazała się natomiast na finałach ESL Mistrzostw Polski, gdzie dopiero w półfinale uległa późniejszym zwycięzcom – Aristocracy. Ponadto, awansowała też do nadchodzącego sezonu ESEA MDL.

Od dzisiaj w koszulkach Actina PACT będziemy oglądać dwóch nowych graczy. Pierwszym z nich jest Szymon „Crityourface” Pluta, który dał się poznać polskiej publiczności, reprezentując Codewise Unicorns. Wiemy też, że siedemnastolatek był na testach w x-kom AGO. Szeregi zespołu zasili również Krzysztof „Goofy” Górski, najbardziej znany z okresu w Venatores i x-kom. Po opuszczeniu tej organizacji próbował swoich sił w mixowych zespołach, między innymi Youngsters oraz Wensze.

Pierwszą okazją do zobaczenia nowego składu Actiny PACT będzie jutrzejsze spotkanie w ramach trzeciego splitu pierwszego sezonu Alienware Game Arena. Transmisję znajdziecie na tym kanale.

Skład Actina PACT wygląda teraz następująco:

  • Poland Kacper „darko” Ściera
  • Poland Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Poland Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Poland Szymon „Crityourface” Pluta
  • Poland Krzysztof „Goofy” Górski
  • Poland Patryk „Sidney” Korab (ławka rezerwowych)