Kto powiedział, że żeńskie potyczki nie są ciekawe? Ta zdecydowanie będzie należała do tych, którym warto poświęcić swoją uwagę w ciągu dnia. Ze sobą zmierzą się dwa teamy, które zdecydowanie chcą pokazać swoją siłę na scenie.

Ten rok zdecydowanie nie zaczął się dobrze dla dziewczyn z Poland ALSEN-Team. Nie mogły pojawić się na Intel Challenge 2016 w Katowicach, ponieważ nie dostały zaproszenia i nie udało im się wywalczyć slotu w kwalifikacjach. Jednak właśnie teraz przychodzi im praktycznie pod nos bardzo dobra okazja do pokazania wszystkim, że chcą, mogą i potrafią znaczyć coś na tak kruchej scenie jaką jest właśnie żeńska przestrzeń Counter-Strike: Global Offensive.

Ich przeciwniczkami będzie niemiecka drużyna Germany nKnown e.V., która zawiera swój polski pierwiastek w postaci Poland Adrianny „Eli” Musiolik. Jest to zdecydowanie znana zawodniczka polskiej kobiecej sceny CS:GO. Pytanie tylko jak jest przygotowana ze swoją ekipą na ten turniej. Wszystko okaże się właśnie podczas zmagań w jego ramach.

Spotkanie pomiędzy paniami rozpocznie się o godzinie 13:00 i będzie rozgrywane w trybie best of three. Szczegóły rozgrywanych spotkań w fazie grupowej znajdziecie w artykule o turnieju. Tam również czekają na Was wszelkie inne potrzebne informacje.