Sytuacja Anonymo Esports w ESEA Premier nie jest zbyt kolorowa. Reprezentanci wspomnianej organizacji zajmują obecnie przedostatnie miejsce w grupie, a dziś przegrali kolejne starcie.

Umówmy się – ostatnie tygodnie nie są dla Anonymo Esports najłatwiejsze. Są po prostu słabe i wpływa na to chociażby problem ze składem, z którego odszedł Kacper „Kylar” Walukiewicz i tymczasowo odsunął się Janusz „Snax” Pogorzelski, który przekazał, że potrzebuje trochę czasu dla siebie, aby odpocząć od rywalizacji i wrócić w pełni zmotywowany do działania. Mimo wszystko podopieczni Adriana „IMD” Piepera zdecydowali, że dograją sezon ESEA Premier licząc, że może uda im się wywalczyć relegacje.

Na ten moment zajmują przedostatnią pozycję w swojej grupie, w ramach której dziś przegrali starcie z Wisłą All iN! Games Kraków – 0:2. Była to dla nich czwarta porażka z rzędu, która spowodowała bilans 1/5. Jedynym rywalem, z którym jak na razie Anonymo sobie poradziło jest forZe będące jedno miejsce niżej w tabeli.

Anonymo Esports ma jeszcze dwa pojedynki do rozegrania. Najlepiej dla drużyny byłoby je wygrać, gdyż inaczej cała przygoda ze zmaganiami może się nawet skończyć spadkiem do ESEA Advanced. Poniżej przedstawiamy harmonogram formacji Michała „snatchie” Rudzkiego na jutro:

  • 15:00 Poland Anonymo Esports vs. Czech Republic SINNERS
  • 19:00 Poland Anonymo Esports vs. Poland x-kom AGO