Selfless od pewnego czasu poszukiwało piątego członka drużyny. Z racji, że już niedługo wystąpi w grupie B ELEAGUE S1 postanowili zaprosić do składu Connora „Connor” Glover.

Selfless niedawno pożegnało się z jednym ze swoich zawodników – Michaelem”Uber” Stapells, który postanowił zejść z aktywnej linii i wspierać zespół dopóki nie znajdzie piątego gracza. Ze względu na zbliżające się rozgrywki ELEAGUE Season 1 organizacja postanowiła zasilić swoje szeregi. Na czas turnieju do składu dołączy Kanadyjczyk Connor „Connor” Glover. Zawodnik związany był z takimi zespołami jak: Vault, ACE Gaming oraz Bee Money Crew.

Selfless obecnie znajduje się na dwudziestym miejscu w rankingu HLTV.org. Na ESL Pro League Season 3 zajęli szóstą pozycję. Mogliśmy zobaczyć ich również podczas rozgrywek CEVO Gfinity Pro-League Season 9, gdzie udało im się zdobyć 7-8 miejsce. Z ostatnich turniejów warto zaznaczyć również Americas Minor Championship 2016 – Cologne. Skład zajął tam czwartą pozycję przegrywając w meczu z TSM i tym samym stracili szansę na dostanie się do zamkniętych kwalifikacji ESL One Cologne 2016.

Organizacja Selfless potwierdza, że po ELEAGUE S1 możliwe jest podpisanie kontraktu z nowym zawodnikiem.