Maciej „F1KU” Miklas oficjalnie zadebiutuje w barwach OG przeciwko Complexity. Spotkanie odbędzie się w ramach lanowego turnieju Global Esports Dubai 2022.

Słoneczny Dubai, 250 tysięcy dolarów w puli nagród, a wśród uczestników naprawdę mocne drużyny. Trzeba przyznać, że F1KU czeka całkiem ciekawy debiutu w barwach OG. Już dziewiątego czerwca zespół Polaka rozpocznie zmagania na Global Esports Tour Dubai 2022. Pierwszym rywalem formacji przewodzonej przez nexy będzie Complexity. To bardzo dobra wiadomość, bowiem gwiazda duńskiej organizacji w ostatnim czasie szczególnie upodobała sobie grę na amerykańskie zespoły.

Format Global Esports Tour Dubai jest bezlitosny. Jedna porażka skreśla cię z gry o triumf w turnieju. Na start rozgrywek ekipie dwójki Polaków przyjdzie zmierzyć się z Complexity. Zespół Grima nienajlepiej wspomina ostatni pojedynek z F1KIEM. To właśnie nasz rodak był przodującą postacią w AGO, gdy Jastrzębie pokonywały amerykańską formację w ESL Pro League. Wtenczas Miklas zdobył aż 63 eliminacje.

Jeżeli OG zdoła pokonać przeszkodę na swojej drodze w postaci Complexity, to w kolejnym pojedynku w Dubaju zmierzy się najprawdopodobniej z Ninjas In Pyjamas.  Szwedzi, choć są postrzegani za głównych faworytów do końcowego triumfu na Global Esports Dubai 2022, to na turniej wyruszą ze stand-inem. W składzie Nindży ztr zastąpi niedysponowanego hampusa.

*Mecz Complexity z OG zaplanowany jest na godzinę 8:00 czasu polskiego.*