Za nami druga kolejka meczy w grupie C ESL Pro League. Ence nie podołało rywalom.

Wczorajsza wygrana Complexity okazała się nie być nieprzypadkowa. W dniu dzisiejszym, po dość jednostronnym meczu, ekipa FaNg'a łatwo pokonała francuskie HEET 2 – 0 (16-8, 16-12). Dzięki takiej postawie, oraz korzystnemu rozłożeniu punktów, Complexity, zajmuje obecnie, pierwsze miejsce w tabeli grupy C.

Inaczej wygląda sytuacja Astralis. Duńczycy, co prawda,  wygrali dzisiejsze spotkanie 2 – 0, jednak otarli się o powtórkę z wczoraj. Pierwsza mapa, wygrana bez większych kłopotów, powrót do formy i… znów problemy na Nuke. Różnica była taka że tym razem to MOUZ przekonało się jak bolesny może być comeback. Myszy pomimo znacznego prowadzenia po stronie CT (11-4), nie były w stanie utrzymać przewagi, przegrywając ostatecznie 16 – 14.

Trzy oczka zarobiło także Heroic, głównie dzięki świetnej postawie dwóch zawodników. Byli to kolejno – René 'TeSeS' Madsen (rating 1.44) oraz Casper 'cadiaN' Møller (rating 1.35). W ekipie ENCE najlepszy okazał się być dycha, jednak to nie wystarczyło aby zdobyć chociażby jedną mapę.

Już jutro czekają na nas kolejne mecze:

12:30 – Astralis v HEET

16:00 – Heroic v Complexity

19:30 – ENCE v MOUZ