Marcelo „coldzera” David zostaje MVP turnieju Intel Extreme Masters w Sydney! Zasłużenie? Jak najbardziej, gdyż przez całe rozgrywki pokazywał nam niesamowite akcje, których nie powstydziłby się żaden zawodnik. Gratulacje!

SK Gaming zwyciężyło swój długo wyczekiwany turniej, a Marcelo „coldzera” David otrzymał tytuł MVP od HLTV.org. Brazylijski gracz znany społeczności Counter-Strike od bardzo dawna. Jest wielkim talentem, który występuje w barwach SK(wcześniej Luminosity Gaming) już blisko od dwóch lat. Tytuł MVP uzyskany, podczas Intel Extreme Masters w Sydney nie jest jego pierwszą zdobyczą. Był on już nagradzany przez HLTV.org na MLG Columbus 2016, ESL Pro League Sezon 3, ESL Cologne 2016, CS_Summit oraz uzyskał status najlepszego gracza 2016 roku.

W wywiadzie udzielonym zaraz po zwycięstwie na IEM Sydney powiedział, że nie posiada limitu i nie zatrzyma się, dopóki nie wygra wszystkiego. W poniżej infografice od HLTV, możemy zobaczyć jego statystyki, które robią wrażenie. Gratulujemy!