Za nami spotkanie pełne emocji z udziałem Anonymo Esports i StylDunow w ramach zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Open January 2021. Ostatecznie po trzech mapach zwyciężyli ci drudzy, a pierwsi pożegnali się z zawodami.

  • Poland StylDunow 2:1 Poland Anonymo Esports

Już od pierwszej mapy, którą był Nuke członkowie StylDunow pokazywali, że są w stanie na równi rywalizować z Anonymo Esports, które spadło do dolnej drabinki przez porażkę przeciwko forZe. Michał „MICHU” Müller i spółka na podanej lokacji byli znacznie lepsi od formacji Janusza „Snax” Pogorzelskiego. Dzięki świetnej defensywie po 15. rundach mieli wypracowany rezultat 11:4. W drugiej części starcia szybko dopięli swego zamykając pojedynek – 16:8.

Następnie doszło do zmagań na Trainie, który w połowie numer jeden był zdominowany przez Anonymo. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera zaprezentowali solidne CT, po którym prowadzili 12:3. Wtedy natomiast nadeszło przełamanie. StylDunow dzielnie walczył do samego końca, jednak ostatecznie uznał wyższość przeciwnika – 14:16.

Decydujący mecz odbył się na Mirage'u, po którym Anonymo Esports nie było już na liście uczestników tych kwalifikacji. Wypadło z niej, ponieważ przegrało trzecią odsłonę spotkania wynikiem 12:16. Na wielkie brawa po tej mapie zasłużył MICHU, który zgarnął aż 28 fragów.

Jutro o godzinie 14:00 zespół Konrada „EXUS” Jeńczenia podejmie HellRaisers. Jeśli ich pokona – awansuje na główny turniej DreamHack Open January 2021, który wystartuje 27. stycznia. Jego pula nagród wynosi $70 000.