ELEAGUE Invitational 2019 trwa w najlepsze! Za nami kolejne mecze. Cloud9 zapewniło sobie miejsce w finale, a coL pożegnało się z Atlantą.

Za nami drugi dzień wydarzenia ELEAGUE Invitational 2019 w Atlancie. Są to rozgrywki, w których gra toczy się o $150 000. Na liście uczestników znalazło się BIGCloud9FaZe Clan oraz compLexity, ale tych ostatnich już nie zobaczymy na scenie, ponieważ pożegnali się z zawodami przegrywając przeciwko NiKo i spółce w dolnej drabince – 0:2.

Po tym starciu wróciliśmy do górnej drabinki, w której walka toczyła się o Wielki Finał. Cloud9 mające problemy kadrowe podejmowało BIG, które nie tak dawno zakontraktowało jednego z największych talentów na scenie – XANTARESA. Śmiało można było nazwać zespół gob b faworytem, aczkolwiek widać było podczas meczu, że C9 ma ochotę zaskoczyć. Rywalizacja zakończyła się po dwóch niesamowicie wyrównanych zmaganiach. Zarówno pierwsza, jak i druga mapa skończyła się rezultatem 16:14 dla formacji flushy!

Dziś czeka nas pojedynek między FaZeBIG. Ci pierwsi od dawna nie mogą odnaleźć swojej formy, więc na pewno będzie im ciężko pokonać rywali, którzy solidnie grają. Widowisko w formacie BO3 rozpocznie się o 20:15.