Według niepotwierdzonych informacji Cloud9 w najbliższym czasie może rozstać się z jednym ze swoich zawodników – Fabienem „kioShiMą” Fiey'em.

Cloud9 od zawsze należało do światowej czołówki sceny CS:GO i z pewnością mają ambicję utrzymać swoją renomę. Jednak występy takie jak ten podczas IEM Major Katowice 2019 nie ułatwiają im w zrealizowaniu tego celu. Stąd też amerykańska organizacja może zdecydować się na kolejne zmiany kadrowe.

Według Jarka „DeKay'a” Lewisa najbliżej opuszczenia zespołu jest Fabien „kioShiMa” Fiey. Francuz dołączył pod banderę „Chmurek” w połowie listopada ubiegłego roku i w tym okresie największym ich sukcesem było drugie miejsce podczas ELEAGUE CS:GO Invitational 2019. Dwudziestoczterolatek dość zadowalający występ podczas Majora w Katowicach wypracowując sobie rating powyżej średniej zespołu.

Dodatkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że zza oceanu na Stary Kontynent powróci Robin „flusha” Rönnquist, który jak sam przyznał czuł się uciemiężony w Cloud9. Organizacja rozstała się również z Jordanem „Zellsisem” Montemurro, a w jego miejsce powrócił Maikil „Golden” Selim, który zakończył rekonwalescencję zdrowotną.

Jeżeli plotki się powtierdzą, to skład Cloud9 będzie wyglądał następująco:

  • United States Timothy „autimatic” Ta
  • United States Will „RUSH” Wierzba
  • Sweden Maikil „Golden” Selim