Cloud9 ogłosiło dziś dwóch nowych zawodników. Pierwszym został William „mezii” Merriman, a drugim znany snajper z Turcji – Özgür „woxic” Eker.

Jeżeli chodzi o Williama, to jego dołączenie do C9 nie wzbudziło aż tak dużej ekscytacji wśród społeczności, która spodziewała się kogoś bardziej doświadczonego. Nie ulega jednak wątpliwości, że mezii indywidualnie wyróżniał się w swoim poprzednim zespole, którym był GamerLegion. Przy mieszanych wynikach na przełomie trzech miesięcy wypracował rating 1.12. Pewnie dlatego amerykański klub zdecydował się wyciągnąć do niego rękę i spróbować zrobić z niego gwiazdę.

Po komunikacie dotyczącym meziiego, Henry „HenryG” Greer jasno dał nam do zrozumienia za pomocą Twittera, że to nie koniec informacji na dziś. Teraz już wiemy, co miał na myśli. Özgür „woxic” Eker, który ostatnie kilka tygodni spędził na ławce rezerwowej w mousesports, stał się częścią Cloud9. Nie odpocznie sobie zatem zbyt długo od rywalizacji, ponieważ przed nim niezwykle ważny projekt. Projekt, który ma przywrócić „chmurki” do ścisłej czołówki świata w Counter Strike'u: Global Offensive.

Z tak legendarną organizacją będziemy mieli wszystko, czego nam trzeba, a ja dam z siebie wszystko, żeby odnieść sukces z tym zespołem” – napisał świeżo upieczony snajper C9. 

Skład Cloud9 prezentuje się obecnie następująco:

  • United Kingdom William „⁠mezii⁠” Merriman
  • United Kingdom Alex „⁠ALEX⁠” McMeekin
  • Turkey Özgür „⁠woxic⁠” Eker
  • Serbia Aleksandar „⁠kassad⁠” Trifunović – trener