Organizacja braci Ekes zakończyła współpracę z Łukaszem „prawusem” Ganczewskim. CLEANTmix szuka nowego menadżera dla swojej drużyny.

CLEANTmix powstało pod koniec 2019 roku, przejmując skład psychasiada w jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Debiut nowej organizacji można było uznać za udany, wszak zespół Macieja „DESTROJA” Deorockiego zdołał utrzymać się w rozgrywkach. Jeszcze przed końcem roku, zawodnicy z piorunem na klacie pojawili się w Rzeszowie na finałach Polskiej Ligi Esportowej. Mimo przychylnych opinii ekspertów, CLEANTmix nie zdołało awansować z grupy, przegrywając oba mecze.

Pieczę nad składem stawiającym pierwsze kroki na scenie CS:GO, przez cały okres trzymał Łukasz „prawus” Ganczewski, który przede wszystkim spełniał obowiązki menadżera drużyny. Przed rozpoczęciem nowego sezonu ESL Mistrzostw Polski w drużynie doszło do poważnych zmian i tym razem zespół znalazł się w strefie spadkowej. Relegacje kolejnej edycji „MP-ków” przyniosły kolejne roszady kadrowe. Tym razem organizacja postawiła na młodych zawodników, dając im pole do rozwoju. Niestety młodziki nie sprostały zadaniu i CLEANTmix nie pojawiło się w sezonie ESL Mistrzostw Polski rozgrywanym w drugiej połowie 2020 roku.

Dotychczasowi podopieczni prawus najprawdopodobniej będą kontynuować wspólną grę. W oświadczeniu organizacji,  znalazła się informacja o chęci zatrudnienia nowego menadżera.