Pro100 przybliżyło się do awansu na FACEIT Majora po zwycięstwie nad Spirit. Ukraińska formacja powalczy teraz w finale górnej drabinki, a jej przeciwnikiem będzie wygrany spotkania HellRaisers vs. AVANGAR.

2

Pro100 wygrało pierwszą pistoletówkę na Trainie, po czym dwukrotnie ponowiło sukces w starciach z lepszym ekwipunkiem. Spirit otworzyło swój dorobek punktowy od razu po zakupie karabinów. Kolejne dobre obrony Rosjan dały im szybkie wyrównanie na poziomie 3:3. Moment później byliśmy świadkami wymiany jeden za jeden, po której to wciąż antyterroryści przeważali nad oponentem. Solidna gra w defensywie przełożyła się na rezultat 8:4, co oczywiście zapewniało im zwycięstwo połowy. Co więcej, końcówka także poszła po ich myśli i przed zmianą stron prowadzili 10:5.

Druga pistoletówka wpadła na konto pro100, a zespół ponownie poradził sobie w potyczce anty eco. Na tym nie poprzestał i pierwszy full był kontynuacją jego dobrej gry. Znakomity początek tej połowy dał antyterrorystom nie tylko wyrównanie, ale i prowadzenie 12:10. Spirit próbowało walczyć, jednak za każdym razem było błyskawicznie przełamywane. To szybko przełożyło się na cztery rundy mapowe dla ekipy Flaricha. Wykorzystała ona pierwszą z nich, dzięki czemu zwyciężyła Traina 16:11.

Cache

Pro100 ponownie rozpoczęło mapę od wygrania pistoletówki, lecz tym razem osiągnęło tylko prowadzenie 2:0. Wcześniejsze podłożenie ładunku dało Spirit fulla w rundzie nr 3, a formacja należycie to wykorzystała. Po chwili to uzyskała również minimalną przewagę. Utrata korzystnego wyniku musiała zmotywować antyterrorystów, którzy od razu powrócili na właściwe tory. Dobra seria zapewniła im zwycięstwo połowy, kiedy na tablicy wyników widniało 8:3. Końcówka należała jednak do ekipy DavCosta, która sięgnęła po cztery ostatnie potyczki i do przerwy minimalnie przegrywała 7:8.

Po zmianie stron Spirit wygrało pistoletówkę, lecz moment później dało się pokonać rywalowi grającemu force'a. Pro100 nie popełniło tego błędu i spokojnie odskoczyło na trzy oczka. Po tym byliśmy świadkami wymiany jeden za jeden, która jeszcze bardziej podłamała ekonomię rosyjskiego składu. Ukraińska formacja znakomicie to wykorzystała, dzięki czemu na jej koncie pojawiło się sześć punktów meczowych. Zawodnicy nie kazali długo czekać na zakończenie i po chwili mogli już cieszyć się ze zwycięstwa 16:9.

Wszystkie spotkania Minorów można oglądać na kanale ESPORT NOW na twitchu. Najważniejsze informacje dotyczące tych rozgrywek, jak i samego FACEIT Majora znajdziecie na naszej podstronie.