Nowy tydzień, nowe nadzieje – polskie drużyny spróbują poprawić swoją sytuację w ESEA Premier. Szczególnie ciężkie zadanie czeka Anonymo.

Prawdziwy maraton z ESEA Premier czas zacząć. Anonymo, AGO i Wisła Kraków spróbują poprawić swój dorobek punktowy w grupie A. Jak na razie rozgrywki na zapleczu ESL Pro League nie idą po myśli Polaków. Wszystkie trzy nasze rodzime drużyny zajmują obecnie pozycje, niegwarantujące awansu do play-offów turnieju.

Najtrudniejsze zadanie czeka dziś Anonymo. Zespół snatchiego nie dość, że rozegra dwa spotkania, to w jednym z nich podejmie uczestników PGL Major Sztokholm.   Polski super-team wcześniej stawi jednak czoło Finest. Europejska ekipa nie zachwyca ostatnio, co może być okazją dla Anonimowych, aby dopisać na swoje konto kolejne trzy punkty, zwłaszcza, że o te wieczorem będzie znacznie ciężej. Polacy o godzinie 18:00 podejmą bowiem Entropiq.

O trzy punkty w ESEA Premier powalczą dziś także zawodnicy AGO oraz Wisły Kraków. Zarówna Biała Gwiazda jak i Jastrzębie zmierzą się z GamerLegion. Szwedzi przed tygodniem zdołali już zatrzymać Anonymo i z pewnością będą mieli ochotę popsuć humory także pozostałym polskim ekipom w grupie A.

Harmonogram:

15:00 – European Union Finest vs Anonymo Poland

15:00 – Poland AGO vs GamerLegion  Sweden

18:00 – Poland Anonymo vs Entropiq Russian Federation

19:00 – Poland Wisła Kraków vs GamerLegion Sweden