Pora na kolejny dzień zmagań w ramach Snow Sweet Snow 2 – Regionals. Dziś czekają nas standardowo spotkania z udziałem StylDunow i x-kom AGO.

Po wczorajszych rozgrywkach bez wątpienia Jastrzębie opuściły serwer z uśmiechem na twarzy. Udało im się bowiem gładko zwyciężyć pojedynek przeciwko Ambush – 2:0. Miniony dzień byłby zatem idealny, gdyby nie fakt, że StylDunow uznał wyższość 100PG – 0:2.

Pamiętajmy jednak, że jedna przegrana na tak wczesnym etapie rywalizacji w systemie szwajcarskim nie ma większego znaczenia. Nadal grono Pawła „byali” Bielińskiego jest w walce o awans do głównego wydarzenia. Musi po prostu dążyć do dopisania trzech wygranych na koncie. Pierwszą może zgarnąć już dziś, jeśli poradzi sobie w starciu z Copenhagen Flames, które wystartuje o godzinie 09:00. Duński zespół jest po zmianach – wraz z nowym rokiem wprowadził na swój pokład dwóch nowych zawodników. Istnieje więc opcja, aby Polacy go zaskoczyli i liczymy, że tak się właśnie stanie.

Po spędzonym początku dnia ze StylDunow w akcji, przejdziemy do obserwowania x-kom AGO, które weźmie udział w meczu o 15:00. Przeciwnikiem Jastrzębi będzie 100PG, czyli formacja, która w poprzednim spotkaniu okazała się mocniejsza od ekipy Konrada „EXUS” Jeńczenia. Damian „Furlan” Kisłowski i spółka spróbują się zatem odegrać za swoich rodaków, a jeżeli dopną swego – będą posiadać już bilans 2/0.

Obie potyczki z polskim komentarzem będzie można obejrzeć pod tym adresem.