Torbjørn „mithR” Nyborg najwyraźniej także nie będzie kontynuował swoje kariery w MOUZ. Duński trener według ostatnich informacji niebawem przestanie pełnić rolę selekcjonera MOUZ.

mithR objął MOUZ, wówczas jeszcze mousesports w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu europejska formacja była w stanie zaskoczyć na kilku mniejszych turniejach, jak np. Snow Sweet Snow #3. Największy sukces Myszki odniosły jednak kilka miesięcy później, wygrywając Flashpoint Season 3. Mimo to swój udział na PGL Major Sztokholm nie mogą zaliczyć do udanych. Zespół ropza z turniejem pożegnał się na etapie Fazy Legend.

Po nieudanej końcówce 2021 roku MOUZ zaczęło się sypać. Niemal na sto procent z zespołem pożegna się największa gwiazda drużyny – ropz, który już zapowiedział organizacji, że nie zamierza przedłużyć swojego kontraktu. Poza klubem mieliby wylądować również Bymas oraz acoR. Wakat w składzie Myszek mieliby wypełnić natomiast NBK, JDC oraz torzsi.

Ta wizja przebudowy drużyny najwyraźniej nie spodobała się obecnemu trenerowi – mithRowi. Duńczyk ma zamiar opuścić szeregi MOUZ i zaangażować się w nowy projekt. 32-latek miałby być rzekomo odpowiedzialny za rozwój talentów, pytanie tylko w barwach jakiej organizacji.