Mamy pierwsze zmiany w tym roku w światowych ekipach. W składzie mousesports nadeszła zmiana snajpera. Czy to pomoże wrócić im na szczyt, jak za dawnych lat?

Zmiany w europejskim składzie były gorącym tematem podczas rozgrywek Majora. Mówiono, że gdy nic nie osiągną na ELEAGUE to odejdzie ich największa gwiazda, czyli NiKo. Nikt się tego nie spodziewał, lecz na ławce rezerwowych wylądował Chris „chrisJ” De Jong, który odchodzi po kilkuletnim stażu z drużyny tzw. „myszek”. W jego miejsce został dodał również snajper, czyli Tomáš „oskar” Šťastný, który pewien czas temu prezentował również barwy owej organizacji, lecz po dwumiesięcznej grze z tym zespołem, odszedł przez prywatne problemy. Teraz ogłosił, że wszystko zostało opanowane, a on sam może wrócić do gry na największym poziomie.

Do zmian musiało dojść czym prędzej, czy później. Teraz nowy skład szykuje się do nadchodzących kwalifikacji IEM Katowice 2017 (4 luty) oraz DreamHacka w Las Vegas (15 – 19 luty). Obyśmy zobaczyli wkrótce pozytywny akcent z tych zmian.

Aktualny skład mousesports prezentuje się następująco:

  • Germany Timo „Spiidi” Richter
  • Germany Denis „denis” Howell
  • Bosnia and Herzegovina Nikola „NiKo” Kovač
  • Spain Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Czech Republic Tomáš „oskar” Šťastný