chelo nie wystąpi z MIBR podczas BLAST Premier Fall Groups. Brazylijczyk uczestniczył w wypadku drogowym i doznał kontuzji, która na jakiś czas wykluczy go z rywalizacji.

Problemy nie opuszczają MIBR. Jakiś czas temu botlz wylądował w szpitalu po zakażeniu COVID-19, Brazylijczyk szybko z niego wyszedł, ale jak rzecz jasna nie może polecieć z zespołem do Europy. Jego miejsce w składzie zajmie brnz4n, który na co dzień reprezentuje barwy akademii organizacji. Teraz dowiedzieliśmy się, że na kilka dni przed startem turnieju kontuzji doznał chelo. Rifler drużyny był uczestnikiem wypadku drogowego, mimo że graczowi nic wielkiego się nie stało, to nie jest on na tyle sprawy fizycznie, aby móc wziąć udział w wydarzeniu na Starym Kontynencie.  Obecnie 23-latek  pracuje z fizjoterapeutą i ma nadzieje na szybki powrót do gry.

Podczas BLAST Premier Fall Groups chelo zastąpi nak. 34-latek to jedna z legend Counter-Strike’a 1.6, jednak swój ostatni oficjalny mecz rozegrał w grudniu ubiegłego roku przeciwko 9z, po tym spotkaniu postanowił zakończyć swoją karierę. Teraz będzie musiał jednak wrócić  i ponownie powalczyć na serwerze i to od razu przeciwko najlepszym drużynom świata.

MIBR na start turnieju podejmie G2 Esports będzie to już 20 września. W kolejnym spotkaniu Brazylijczycy mogą zmierzyć się z Ninjas In Pyjamas lub BIG. W żadnym z tych meczów podopieczni Apoki nie będą faworytami.

 

Skład MIBR na BLAST Premier Fall Groups:

  • Gustavo „⁠yel⁠” Knittel
  • Raphael „⁠exit⁠” Lacerda
  • Bruno „⁠shz⁠” Martinelli
  • Breno „⁠brnz4n⁠” Poletto
  • Renato „⁠nak⁠” Nakano
  • Alessandro „⁠Apoka⁠” Marcucci