Chaos ogłosiło zakończenie współpracy z Owenem „smooya” Butterfieldem. Brytyjczyk znowu zatem musi szukać dla siebie nowego miejsca, w którym będzie w stanie rywalizować na scenie.

Odkąd smooya zasilił Chaos Esports Club formacja nie mogła narzekać na osiągane wyniki. Udało się jej przecież przejść przez eliminacje do pierwszej edycji FLASHPOINTA, czyli ligi z pulą nagród wynoszącą milion dolarów. Następnie w ramach wspomnianych zmagań pokazała się z bardzo dobrej strony w meczu przeciwko MIBR. Oczywiście w potyczkach, o których piszemy, snajper z Wielkiej Brytanii zazwyczaj grał kluczową rolę. Niestety – zaraz po starciu z brazylijskim gronem dowiedzieliśmy się, że Butterfield musi wrócić do rodzimego kraju, aby rozwiązać problemy dotyczące ESTA.

Z tego powodu Chaos sięgnęło po zmiennika –  Logana „Voltage” Longa. Z nim w składzie triumfowało z Gen.G, a później zaliczyło dwie porażki. Jedną z Made in Brazil, a drugą z MAD Lions. Pojedynki rozgrywane były w zawodach podanych w poprzednim akapicie.

Jak się ostatecznie okazało, Voltage zostanie na dłużej w zespole Camerona „cam” Kerna. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła Owenowi powrót do Stanów Zjednoczonych i dalszą pracę z chłopakami nad formą. Tym samym organizacja z Ameryki została zmuszona do rozwiązania umowy z utalentowanym AWPerem.

Tak wygląda teraz dywizja CS:GO Chaos Esports Club: 

  • United States Anthony „vanity” Malaspina
  • United States Cameron „cam” Kern
  • Canada Joshua „steel” Nissan
  • United States Hunter „SicK” Mims
  • United States Logan „Voltage” Long – zmiennik
  • United States Matthew „mCe” Elmore – trener