Pierwszy dzień zmagań na finałach dziewiątego sezonu CEVO Gfnity za nami! W ostatnim spotkaniu dzisiejszego dnia SK Gaming walczyło z Selfless o utrzymanie w grupie. Sprawdźcie, jak potoczyło się to starcie.

Pierwsza mapa: de_overpass – SK Gaming 16:3 (12:3; 4:0) Selfless

Po wygraniu pistoletówki zawodnicy SK Gaming pomału budowali swoją przewagę nad amerykańską formacją. Przy wyniku 7:0 na korzyść duńskiego zespołu, reprezentanci Selfless poprosili o przerwę, po której udało im się wygrać trzy kolejne batalie. Na nic zdały się jednak ich starania, gdyż na półmetku prowadzili Duńczycy z wynikiem 12:3. Po zmianie stron rundę pistoletową uratował Emil „Magiskb0Y” Reif, zabijając wszystkich przeciwników w przeciwnej drużynie! Ostatecznie zawodnicy SK Gaming wygrali pierwszą mapę z wynikiem 16:3.

Druga mapa: de_cache – SK Gaming 16:1 (14:1; 2:0) Selfless

Od wygrania pistoletówki po raz kolejny rozpoczął duński zespół, budując przewagę ekonomiczną nad rywalem. Zaczął się powtarzać scenariusz z poprzedniej mapy, w którym SK Gaming deklasowało swojego rywala na pierwszej połowie. Mimo próby podjęcia walki przez Amerykanów, to Duńczycy prowadzili na pierwszej połówce z wynikiem 14:1. Po zmianie stron duński zespół dokończył dzieła zniszczenia, pokonując amerykańskie Selfless z wynikiem 16:1.