Przed nami decydujący etap drugiej odsłony Eden Arena Malta Vibes. Obserwować w nim będziemy tylko jeden polski zespół – AVEZ Esport.

Wolna niedziela dla fanów i zawodników z Polski? Nic z tych rzeczy! Startuje bowiem faza finałowa Eden Arena Malta Vibes 2, do której dostali się reprezentanci AVEZ. Podopieczni Jędrzeja „bogdan” Rokity dokonali tego w pewnym stylu. Najpierw zdominowali FATE – 16:6, a następnie przejechali się po CR4ZY – 2:0, a konkretniej 16:7 i 16:6.

Chciałoby się, aby dziś również Ośmiornice wyglądały tak dobrze, jak podczas wyżej podanych pojedynków, ponieważ w najważniejszej części rywalizacji, czyli play-offach, nie ma miejsca na błędy. Organizatorzy nie zdecydowali się na drabinkę podwójnej eliminacji, także jedna porażka oznacza zakończenie drogi danej formacji w tych zawodach.

Kto w ćwierćfinale będzie rywalem AVEZ Esport? Dobrze wszystkim znane Endpoint! Warto podkreślić, że Joey „CRUC1AL” Steusel i spółka dotarli do tego etapu pokonując na swojej drodze w ostatecznym starciu Honoris. Grono Piotra „nawrot” Nawrockiego będzie mogło zatem pomścić Polaków.

Mecz rozpocznie się o 19:00, a w języku polskim oglądać go możecie pod tym adresem. Drużyny zmierzą się ze sobą w standardowym formacie – BO3.