Nicolai „device” Reedtz udowodnił, że roczna przerwa nie wpłynęła negatywnie na jego formę. Duński snajper czarował podczas swojego debiutu w ramach CCT North Europe Series 2.

Dwunastomiesięczna przerwa device'a od profesjonalnej gry oficjalnie dobiegła końca. Nicolai Reedtz poprowadził swój zespół do wygranej w pierwszym meczu Astralis w ramach Champion of Champions North Europe Series 2 pokonując Tricked. Co ciekawe, device stanął na przeciw swojego dawnego zmiennika, czyli Lucky'ego, absolutnie deklasując go jako snajpera – wygrał z nim 18 z 24 bezpośrednich pojedynków.

Z rozgrywkami pożegnali się reprezentanci 9INE, po przegranej z GamerLegion. Zespół Kamila „siuhego” Szkaradka co prawda uznał wyższość polskiej drużyny na jednej mapie, ulegając wynikiem 16:4, lecz pozostałe dwie wpadły na ich konto. 9INE niedawno rozstało się z Grzegorzem „SZPERO” Dziamałkiem, a w jego miejsce wskoczył tymczasowo Filip „tudsoN” Tudev. Były reprezentant Anonymo pokazał się ze świetnej strony, wykręcając rating na poziomie 1.35.

Dziś na serwerze pojawią się zawodnicy AGO, którzy zmierzą się z ENCE. Jastrzębie są ostatnią w pełni polską drużyną na liście uczestników. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.