Kolejna polska formacja została wyeliminowana z rozgrywek Champion of Champions Tour North Series 2. AGO wyleciało po porażce z ENCE.

Najpierw pożegnaliśmy 9INE, a teraz z rozgrywkami CCT North Europe Series 2 rozstają się reprezentanci AGO Esports. Jastrzębie nie poradziły sobie z ENCE, wszak ekipa Pawła „dychy” Dychy pokonała ich w pojedynku best-of-three nie tracąc ani jednej mapy. Warto nadmienić, że AGO wciąż eksperymentuje z sześcioosobowym składem, wprowadzając na serwer Miłosza „sh3nanigana” Klimczaka, ucząc osiemnastolatka gry w oficjalnych spotkaniach.

Przed nami kolejne spotkania w ramach tego turnieju. Ponownie będziemy mogli oglądać Astralis wraz z Nicolaiem „devicem” Reedtzem, który zachwycił widzów w trakcie swojego debiutu w meczu na Tricked. Legendarny duński snajper udowodnił, że dwunastomiesięczna przerwa nie miała negatywnego wpływu na jego formę, a dziś otrzyma kolejną okazję do popisów, stając w szranki z HEET.

Polscy kibice również znajdą coś dla siebie. Przed nami kolejne występy ENCE oraz GamerLegion, reprezentowanych przez kolejno Pawła „Dychę” Dychę oraz Kamila „siuhego” Szkaradka. Harmonogram na dziś wygląda następująco:

  • 10:30 – HAVU vs forZe
  • 13:30 – Astralis vs HEET
  • 16:30 – GamerLegion vs ECLOT
  • 19:30 – ENCE vs Endpoint