CASE Esports zamierza zaatakować nie tylko scenę League of Legend, ale i CS-a. Właściciel organizacji – Casemiro zapowiedział ogłoszenie nowego składu Counter-Strike’a.

Kilka dni temu na scenie League of Legends pojawiły się plotki na temat budowy mocarnego składu  przez organizację piłkarza Realu Madryt – Casemrio, który miałby występować na co dzień w drugiej dywizji LVP. W jego szeregi miałby wejść, chociażby Miłosz „Raven” Domagalski. Aspiracje CASE Esports idą jeszcze dalej, bo brazylijski klub esportowy na dniach zamierza także ogłosić nowy zespół Counter-Strike’a.

CASE Esports miało już swoje jedno podejście na scenie CS-a. Nie było ono jednak zbytnio udane. Casemiro postawił wtedy na brazylijski skład, w którym występowali tacy gracze, jak land1n, dzt, delobNi, yepz oraz n1ssim. Drużyna jak można się domyślić, nie osiągnęła żadnego sukcesu i szybko się rozpadła.

Casemiro nie powiedział jednak swojego ostatniego słowa na scenie CS-a. Brazylijski piłkarz wkrótce zamierza przedstawić nowych zawodników CS:GO CASE Esports.  Jak dotychczas w mediach nie pojawiły się żadne przecieki na temat tego, kto mógłby się w nim znaleźć.