Michał „Carmac” Blicharz na Kanale Sportowym zdradził, kto wniesie puchar na scenę podczas tegorocznego IEM Katowice.

W programie „10 lat IEM” na Kanale Sportowym Carmac zdradził nick gracza, który wniesie puchar podczas finałów IEM Katowice w Spodku. Ta sama osoba miała już okazję zaprezentować trofeum na scenie, lecz w bardzo smutnych okolicznościach, gdy Wojewoda śląski na kilka dni przed startem turnieju zabronił organizatorom wpuszczenia na arenę kibiców ze względu na rozwijającą się wówczas dopiero pandemię COVID-19.

Po dwóch latach Danylo „Zeus” Teslenko, o którym mowa, będzie ponownie miał okazję wnieść więc ten jakże cenny puchar na arenę podczas finałów IEM Katowice 2022. Tym razem Ukrainiec będzie mógł jednak poczuć ten niezwykły, towarzyszący temu klimat, który tworzą polscy kibice w Spodku.

– Wygrywając ten puchar, część ciebie staje się jego częścią — powiedział w 2021 roku Jakub „kuben” Gurczyński, który miał okazję wnieść trofeum do Spadka w jeszcze smutniejszych okolicznościach niż sam Zeus. W ostatnich latach puchar na scenie miał okazję przedstawić także inny triumfator IEM Katowice — Jarosław „Pasha” Jarząbkowski.