Po mecz POGGERZ z Heroic w ramach BLAST Premier Fall Showdown doszło do małej przepychanki słownej pomiędzy cadiaNem a Lobanjicą.

Na inaugurację BLAST Premier Fall Showdown Heroic podjęło POGGERZ. Mix Loby awans do tak prestiżowych rozgrywek zawdzięcza oczywiście turniejowi kwalifikacyjnemu Calyx Dune Cup Fall 2021. Sensacyjni rzecz jasna nie było i to właśnie Duńczycy pokonali ekipę streamera, mimo że tak popsuła im w niektórych momentach meczu sporo krwi.

Do dużo ciekawszej potyczki doszło po meczu. Po spotkaniu cadiaN postanowił lekko zażartować z Loby na swoim Twitterze.

„2:0 przeciwko POGGERZ i odsyłamy Lobanjicę do kolejki w FPL-C.” – podsumował mecz cadiaN.

Popularny streamer nie pozostał dłużny cadiaNowi i szybko odpowiedział Duńczykowi, pisząc, że wciąż jest w FPL-u i gra w nim jest lepsza niż używanie coach buga. Ten komentarz szybko zripostował snajper Heroic.

„Nie spodziewałem się po tobie niczego lepszego. Pewnego dnia nauczysz się ;)” – czytamy na Twitterze cadiaNa.

Jak widać zawodnicy na scenie esportowej nie odpuszczają Heroic i raczej nie wierzą w zapewnienia organizacji, jakoby gracze nic nie wiedzieli o całej sytuacji z coach bugiem. ESIC na dniach ma wydać oficjalny wyrok w tej sprawie. Jednak raczej mało kto spodziewa się, aby Esports Integrity Commission zdecydowało się w jakiś surowszy sposób ukarać Duńczyków i bardzo możliwe, że sprawa po prostu zostanie zamieciona pod dywan.