Według doniesień portalu dbltap, organizacja c0ntact Gaming chce wykupić Asgera „AcilioNa” Larsena z Copenhagen Flames.

c0ntact Gaming to amerykańska organizacja, która na początku bieżącego roku wykupiła skład CR4ZY, wykonując swój pierwszy krok na scenie Counter-Strike'a. Marka znana jest głównie ze swoich działań w Overwatchu i Call of Duty, posiadając składy Paris Eternal i Paris Legion. Nazwy zespołów wzięły się od współpracy z miastem Paryż, które jest reprezentowane w ligach franczyzowych na obydwóch scenach.

Mimo że skład wykupiony przez c0ntact Gaming nie rozegrał jeszcze ani jednego oficjalnego spotkania, według doniesień, organizacja zaczęła się rozglądać za potencjalnym zastępstwem za Nestora “LETN1” Tanića na nadchodzące rozgrywki FLASHPOINT. Jednak organizacja nie może całkowicie pozbyć się zawodnika, bo skład straci swoje miejsce na nadchodzącym Majorze w Rio de Janeiro. Najprawdopodobniej LETN1 zostanie przesunięty na ławkę rezerwowych i powróci do drużyny na czas ESL One: Rio.

Nowym graczem drużyny miałby być Asger „AcilioN” Larsen, którego możemy kojarzyć z występów w barwach Dignitas, Heroic i obecnie Copenhagen Flames. Zespół Duńczyka w ostatnim czasie zaczął osiągać pomniejsze sukcesy jak zwycięstwo United Masters League, czy awans do zamkniętych kwalifikacji europejskiego Minora. Z pewnością Larsen był kluczowym elementem w ostatnich wygranych, wszak pełni funkcję prowadzącego.