Dziś HONORIS rozegrało swoje pierwsze spotkanie, podczas którego w roli trenera pojawił się Dawid „Junior” Jędrzejowski.

Niestety nowa drużyna Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego rozpoczęła swoją esportową przygodę od porażki z forZe, czyli obecnie 26. najlepszą drużynę na świecie. Mimo dobrego startu, Honoris nie mogło utrzymać dobrej passy broniąc obszary bombowe, a następnie po zmianie stron średnio poradziło sobie z atakami.

Jednak sprawne oko mogło wychwycić pewną ciekawostkę. Podczas oficjalnego ogłoszenia drużyny HONORIS, nie ujawniono kto ma być szkoleniowcem formacji. Sam Wiktor „TaZ” Wojtas zapewniał, że chcą trochę inaczej podchodzić do kwestii trenera, który w ich przypadku będzie bardziej przypominał analityka. Podczas dzisiejszego meczu na serwerze pojawił się Dawid „Junior” Jędrzejowski, czyli osoba która niegdyś współpracowała chociażby z Virtus.pro, a później przez kilka miesięcy w 2018 roku pomagał Illuminar Gaming oraz nawiązał kooperację z AVEZ Esport w chwili powstania organizacji.

Pojawienie się Jędrzejowskiego na serwerze, dość jasno wskazuje na to, że będzie współpracował z HONORIS. Dotychczas Junior preferował pracę za kulisami i nieczęsto pojawiał się w świetle reflektorów lub na scenie za zawodnikami. Wcześniej wspomniane słowa Wojtasa mogą potwierdzać, że Junior będzie szkoleniowcem nowej polskiej formacji.


 * – Informacje, które dotarły do naszej redakcji wskazują na to, że mimo pojawienia się na serwerze osoby pod nickiem Junior, nie był to wspomniany Dawid „Junior” Jędrzejowski, współpracujący niegdyś z innymi polskimi drużynami. Oznacza to, że trener HONORIS wciąż jest nieznany.