Ignacio „meyern” Meyer trafił pod banderę 9z Team. Argentyńska organizacja jest dla niego pierwszym przystankiem po rozstaniu z MIBR.

„Rozpoczyna się nowa era” – takimi słowami przywitał się z fanami 9z były reprezentant Made in Brazil. Bez wątpienia meyern ma ochotę ponownie udowodnić, jak świetnym graczem jest. Wszyscy przecież pamiętamy okres, w którym występował w Sharks. Był jednym z lepszych zawodników. Indywidualnie zwolnił dopiero, gdy dostał ofertę od brazylijskiego giganta – zaproponowano mu zasilenie MIBR. Współpraca z gronem Gabriela „FalleN” Toledo dla większości jest marzeniem, a ten chłopak działał z nim mając zaledwie 17. lat.

Nie udało mu się natomiast osiągnąć z tą drużyną zbyt wiele. Jedynym sukcesem było zajęcie drugiego miejsca w pierwszej edycji ligi FLASHPOINT. Następnie dowiedzieliśmy się, że o kolejne niezłe wyniki już nie przyjdzie mu powalczyć razem z Fernando „fer” Alvarengą i spółką, ponieważ na jego miejsce wskakuje Alencar „trk” Rossato.

Ignacio wziął się zatem za poszukiwanie nowego pracodawcy, który umożliwi mu powrót na scenę. Nie czekał długo, aż ktoś się nim zainteresuje. Tak jak przeczytaliście już wyżej – podpisał umowę z 9z – klubem esportowym pochodzącym z Argentyny, czyli rodzimego kraju Meyera. Aktualnie 9z Team zajmuje 144. pozycję w światowym rankingu HLTV, a cały projekt pilnuje znany szkoleniowiec z Brazylii – Rafael „zakk” Fernandes, któremu w przeszłości udało się dojść do Wielkiego Finału PGL Major Kraków 2017.

Skład 9z prezentuje się następująco:

  • Uruguay Maximiliano „⁠max⁠” Gonzalez
  • Uruguay Franco „⁠dgt⁠” Garcia
  • Argentina Santino „⁠try⁠” Rigal
  • Argentina Ignacio „⁠meyern⁠” Meyer
  • Brazil Bruno „⁠bit⁠” Lima
  • Brazil Rafael „zakk” Fernandes – trener