Complexity postawiło  Gambit trudne warunki w swoim debiucie. Rosjanom udało się wyjść zwycięsko z dzisiejszego pojedynku, lecz zobaczyliśmy w nim pełną trzymapową serię.

Gra Complexity napawa optymizmem – tyle na pewno powiedzieć możemy po debiucie nowego Juggernauta. Amerykański zespół postawił Rosjanom bardzo trudne warunki. Były nawet momenty, w których ekipa Grima dominowała drugą drużynę świata. Szczególnie zadowolony po dzisiejszym meczu może być floppy, który był dziś niekwestionowanie najlepszym zawodnikiem po stronie COL.

Na pierwszej mapie gra Complexity już mogła się podobać, lecz nie była na tyle zachowawcza, aby zdołać pokonać Gambit. Ta sztuka udała się na Vertigo, gdzie amerykańskiej formacja zaskoczyła swoich rywali w dogrywce i doprowadziła do trzeciego rozdania. Dust2 toczył się już pod dyktando Rosjan. Juggernaut długo nie mógł wstrzelić się w spotkanie, przez co już na starcie był zmuszony gonić wynik. Ekipa Grima stopniowo minimalizowała przewagę, ale było już za późno, aby odmienić losy pojedynku.

We wcześniejszym pojedynku w ramach Funspark ULTI 2021 Finals BIG zdołało pokonać 2 do 1 fnatic. Presja debiutu przytłoczyła najwyraźniej faveNa, który zaliczył dziś zaskakująco słaby występ indywidualny. Nowy nabytek niemieckiej organizacji zakończył dzisiejsze starcie z ratingiem 0,95, najniższym wśród swojej drużyny.

United Kingdom fnatic 1:2 BIG Germany

United States Complexity 1:2 Gambit Russian Federation