Problemy kadrowe? To już dla MIBR przeszłość. Organizacja szybko załatała luki kontraktując pod banderą praktycznie cały zespół dotychczas występujący w BOOM.

Made in Brazil rozpoczęło 2020 rok od niezbyt przyjemnych komunikatów. Klub najpierw poinformował społeczność, że nie udało mu się dogadać z Raphaelem „cogu” Camargo, Lucasem „LUCAS1” Telesem, Leonardo „leo_drk” Oliveirą i Viniciusem „v$m” Moreirą. Jak się później okazało – organizacji nie udało się też zatrzymać w dywizji Vito „kNgV-” Giuseppe i Alencar „trk” Rossato, ponieważ obaj chcą być częścią nowego projektu cogu. Poprosili zatem pracodawcę o przeniesienie na ławkę rezerwową.

Tym samym przez pewien moment MIBR nie miało nikogo, kto byłby w stanie zająć się odbudową tej marki na scenie CS:GO. Ostatecznie jednak kłopot kadrowy został pożegnany, bowiem zatrudniło prawie pełną ekipę dotychczas należącą do BOOM Esports. Za paczką nie poszedł jedynie João „felps” Vasconcellos, który ma inne plany na przyszłość. Od kilku tygodni mówi się przecież o tym, że będzie on zaangażowany w drużynę tworzoną przez Epitácio „TACO” de Melo i Ricardo „dead” Sinigaglie.

Marcelo „chelo” Cespedes i spółka kończąc współpracę z felpsem uznali, że dadzą szansę Danielowi „⁠danoco⁠” Morgado. Wspomniany zawodnik w przeszłości występował w akademii INTZ oraz Bravos. Powiedzmy więc sobie szczerze – dla takiego chłopaka to zapewne będzie przygoda życia.

Skład MIBR, który zadebiutuje w lutym podczas BLAST Premier Spring Groups 2021 wygląda tak:

  • Brazil Ricardo „⁠boltz⁠” Prass
  • Brazil Bruno „⁠shz⁠” Martinelli
  • Brazil Gustavo „⁠yel⁠” Knittel
  • Brazil Marcelo „⁠chelo⁠” Cespedes
  • Brazil Daniel „⁠danoco⁠” Morgado
  • Brazil Alessandro „⁠Apoka⁠” Marcucci – trener
  • Brazil Renato „⁠nak⁠” Nakano – trener