Lydia „PHRISK” Zantotti jeszcze w sierpniu zmieniła pracodawcę, odchodząc z Riot Games i zasilając szeregi Valve. Jej specjalnością są modele 3D.

Jeszcze w sierpniu Lydia „PHRISK” Zantotti, artystka modeli 3D, dołączyła do zespołu Valve. Wcześniej pracowała w studiu Deep Silver Volition, znanym głównie z serii Saints Row, Amazonie oraz… Riot Games przy grze VALORANT. Na jej twitterze można znaleźć ogrom prac, które stworzyła, a są to głównie ozdoby map w grze VALORANT. Przykład możecie znaleźć poniżej.

Jeszcze w sierpniu utalentowana artystka dołączyła do Valve, lecz nie było odkładnie wiadomo nad czym dokładnie pracuje dla amerykańskiego studia. Dziś oficjalnie w swoim profilu na twitterze dopisała informację, że jej głównym projektem jest Counter-Strike: Global Offensive.

Specjalizacja Lydii wskazuje na to, że Valve może pracować nad nowymi lokacjami do swojej najpopularniejszej gry. Ale nie jest to jednoznaczne, wszak z jej prac widać, że równie dobrze może tworzyć nowych agentów, a nawet bronie. Dorobek PHRISK znajdziecie pod tym adresem.