Tuż przed startem 33 sezonu ESEA MDL Premier Division w składzie ex-Virtus.pro zapisani zostali Kamil „kamil” Kamiński oraz Paweł „byali” Bieliński.

W przededniu startu kolejnego sezonu ESEA MDL Premier Division, w składzie ex-Virtus.pro na platformie, na której rozgrywana jest liga, pojawili się „nowi” zawodnicy – Kamil „kamil” Kamiński i Paweł „byali” Bieliński. Byli reprezentanci rosyjskiej organizacji najprawdopodobniej w takim gronie rozegrają nadchodzącą edycję MDL-a. Potwierdza to informacje podane wczoraj przez portal Cybersport.pl, według których Michał „snatchie” Rudzki zakończył współpracę ze Snaxem i spółką.

Bieliński odkąd odszedł od „polskiego” Virtus.pro na początku ubiegłego roku, nie zagościł w żadnej drużynie na dłużej. Pojawił się w kilku spotkaniach reaktywowanego Adwokacika, który później został zakontraktowany przez Wisłę Kraków, lecz była to również krótka przygoda. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć ponownie w składzie nowej Mikstury, z którym rozegrał kwalifikacje do IEM Katowice 2020.

Wraz z Kamilem „kamilem” Kamińskim, który znany jest głównie z działalności na polskiej scenie, najprawdopodobniej rozegrają nadchodzący 33. sezon ESEA MDL Premier Division u boku Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. ex-Virtus.pro wywalczyło sobie miejsce w tej edycji ligi pod koniec 2019 roku, grając w relegacjach. Oprócz nich do głównych rozgrywek awansowała wcześniej wspomniana Wisła All in! Games Kraków.

Oto jaki skład widnieje na chwilę obecną na platformie ESEA:

  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Tomasz „phr” Wójcik
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Paweł „byali” Bieliński
  • Poland Kamil „kamil” Kamiński
  • Poland Jakub „Kuben” Gurczyński (trener)