Przygoda Pawła „innocent” Mocka w głównym składzie MAD Lions nie potrwała zbyt długo. Polak został dziś oficjalnie przeniesiony na ławkę rezerwową.

Mocek trafił pod banderę hiszpańskiej organizacji na początku września. Wcześniej reprezentował barwy Illuminar Gaming, z którym udało mu się m.in. wywalczyć trofeum ESL Mistrzostw Polski Games Clash Masters 2019. Epizod w MAD Lions rozpoczął się dla niego od występu na DreamHack Open Summer 2020, na którym jego nowej ekipie kompletnie nie poszło. Lwy pożegnały się ze zmaganiami już na etapie fazy grupowej. Następnym większym wydarzeniem, na którym innocent i spółka się pojawili było ESL One Cologne 2020. Wspomniany turniej również nie wyszedł drużynie naszego rodaka, ale tym razem zwyciężyła ona chociaż jeden pojedynek – przeciwko mousesports.

Później MAD Lions nie miało przed sobą żadnych zawodów na najwyższym poziomie, więc zdecydowało się wziąć udział w Eden Arena Malta Vibes 9. Podczas podanych rozgrywek zespół prezentował się naprawdę solidnie, lecz na ostatniej prostej do wygranej całej rywalizacji pojawiło się forZe, które pokonało formację Pawła – 2:0. Ostatnią potyczką duńskiej dywizji z Mockiem na pokładzie było Eden Arena Malta Vibes 10, które okazało się wpadką. Piątka grająca dla klubu z Hiszpanii zakończyła starcie na 9/12 pozycji.

Po tym wszystkim w sieci zaczęły pojawiać się informacje dotyczące możliwych zmian w MAD Lions. Jako pierwszy opublikował je Jarek „DeKay” Lewis na łamach portalu DBLTAP. Co prawda musieliśmy trochę poczekać na potwierdzenie doniesień, ale koniec końców w internecie pojawił się oficjalny komunikat. Paweł „innocent” Mocek został przeniesiony na ławkę rezerwową. Niżej przedstawiamy oświadczenie polskiego riflera, które zawiera szczegółowy opis sytuacji.

 

Dzień dobry! Dziś potwierdzam wszelkie leaki związane z moją przyszłością w MAD Lions.

Nie ma chyba co się za bardzo…

Opublikowany przez Pawła 'innocenta' Mocka Sobota, 26 września 2020

Tak zatem prezentuje się aktualnie skład MAD Lions:

  • Denmark Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Denmark Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen
  • Denmark Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Denmark Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Brazil Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener
  • Poland Paweł „innocent” Mocek – ławka rezerwowa