Zespół grający w barwach Imperial, nazywany przez wielu brazylijskim Last Dancem, udowadnia swój potencjał awansując na PGL Major Antwerp 2022.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku na jaw zaczęły wypływać informacje o projekcie Last Dance na brazylijskiej scenie. Gabriel „Fallen” Toledo wraz z Fernando „ferem” Alvarenga oraz Lincolnem „fnx” Lau jako fundament dawnego składu Luminosity oraz SK Gaming przyjęli pod swoje skrzydła Ricardo „boltza” Prassa oraz Vinicius „VINI” Figueiredo i rozpoczęli swój taniec na scenie CS:GO, choć niekoniecznie ostatni.

W barwach organizacji Imperial zdołali awansować do amerykańskiego turnieju RMR, w którym dosłownie przed chwilą wywalczyli awans na PGL Major Antwerp 2022, stając się trzecim potwierdzonym zespołem na tej imprezie, zaraz obok FURII oraz MIBR. Imperial pokonało na swojej drodze dwie brazylijskie formacje São Caetano Esports oraz Case Esports, a na sam koniec przypieczętowali awans tryumfem nad amerykańskim Party Astronauts. Ekipa FalleNa zapewniła sobie udział na Majorze szybciej niż m.in. Team Liquid czy Complexity.

Warto wspomnieć, że Lincolnem „fnx” Lau wraca do gry na Majorze po przeszło sześcioletniej przerwie. W swojej karierze Lincoln zagrał na dwóch wydarzeniach takiej rangi i dwukrotnie udało mu się podnieść puchar. Czy uda mu się utrzymać stuprocentową skuteczność? Przekonamy się niedługo.

Amerykański turniej RMR trwa dalej i można go oglądać na kanale ESPORT NOW w serwisie twitch.