Projekt brazylijskiego last dance może przejąć Imperial Esports. Jak podaje Globo Esporte – CEO organizacji przedstawił już drużynie FalleNa ofertę.

Przed nachodzącym sezonem 2022 jednym z głośniejszych tematów na scenie CS:GO jest bez dwóch zdań brazylijski last dance. Mowa o projekcie, w który zaangażować się mają Gabriel „FalleN” Toledo, Lincoln „fnx” Lau, Fernando „fer” Alvarenga, Ricardo „boltz” Prass, Vinicius „VINI” Figueiredo i szkoleniowiec Luis „peacemaker” Tadeu. Dziś na łamach Globo Esporte pojawiły się informacje o tym, że cała inicjatywa może się odbyć pod banderą Imperial Esports.

W spotkaniu dotyczącym przyszłości wspomnianego zespołu wziął bowiem udział były profesjonalny gracz, trener i obecnie CEO podanego wyżej klubu – Felippe „felippe1” Martins. Według doniesień zaproponował on FalleNowi i spółce sfinansowanie ostatniego tańca przez Imperial i został faworytem do nawiązania z nimi współpracy. Warto natomiast podkreślić, że organizacja będzie musiała negocjować kary za rozwiązanie umów – FalleNa LiquidVINIEGO FURIĄ boltza MIBR.

Możliwe zatem, że to właśnie Imperial Esports niebawem będzie mogło ogłosić zakontraktowanie ekipy, której trzonem są legendy mające na koncie dwa najbardziej prestiżowe puchary w grze za zwycięstwo Majora i wiele innych sukcesów. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli Imperial, ich dywizja CS:GO będzie się prezentowała tak:

  • Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
  • Brazil Fernando „fer” Alvarenga
  • Brazil Lincoln „fnx” Lau
  • Brazil Vinicius „VINI” Figueiredo
  • Brazil Ricardo „boltz” Prass
  • Brazil Luis „peacemaker” Tadeu – trener