W sieci pojawiły się kolejne plotki o współpracy FalleNa i coldzery, według których do życia ma zostać powołany legendarny brazylijski skład.

Dziś rano pisaliśmy o domniemanych rozmowach pomiędzy Gabrielem „FalleNem”” Toledo oraz Marcelo „⁠coldzera” Davidem. Według plotek, legendarne duet ma negocjować z Complexity wykup Toledo z Teamu Liquid, aby móc stworzyć w pełni brazylijską drużynę.

To samo źródło, czyli redakcja Jaxon, dotarło do informacji wskazujących, że FalleN i coldzera mieli odezwać się do swoich dawnych kolegów Luminosity i SK Gaming, czyli Fernando „fer” Alvarenga oraz Lincoln „fnx” Lau. Cała czwórka wspólnie wygrała dwa Majory – MLG Major Columbus 2016 oraz ESL One: Cologne 2016. Powrót do wspólnej gry z pewnością zostałby okrzyknięty mianem brazylijskiego last dance sceny CS:GO.

Na ten moment nie wiadomo kto miałby być piątym zawodnikiem, jednak jeśli FalleN i coldzera chcą odbudować skład, który dominował w latach 2016-2017, mogą odezwać się do Epitacio „TACO” de Melo, który wraz z GODSENT wystąpił na PGL Major Stockholm 2021. Niestety dla niego, zespół okazał się jednym z najsłabszych w Fazie Pretendentów, z której odpadli po zaledwie trzech meczach.