Evil Geniuses podejmie MAD Lions na BLAST Premier Fall Showdown. Będzie to pierwsze spotkanie na serwerze MICHA i kubena od czasu odejścia z Envy.

Na papierze faworytem w tym spotkaniu jest niewątpliwie Evil Geniuses. Zespół MICHA ostatnio wywalczył sobie awans na Majora, co z pewnością poprawiło morale w drużynie. Nie mniej jednak i same Lwy mają powody do zadowolenia. Podopieczni kubena wystąpili na IEM Fall, gdzie może nie pokazali się z rewelacyjnej strony, ale przynajmniej w końcu mieli okazje sprawdzić się na tyle mocnych rywali.

W drugim spotkaniu dzisiejszego dnia Heroic podejmie Dignitas. Oba zespoły, jak do tej pory mierzyły się ze sobą tylko raz i to w maju 2020 roku. Wówczas lepsi okazali się Szwedzi. Ekipa f0resta ma za sobą już jeden mecz na BLAST Premier Fall Showdown przeciwko Fiend, który wygrała 2  do 0. Jeżeli chodzi o Duńczyków to ci na start turnieju pokonali mixowy skład POGGERZ.

Dzień także będziemy kończyć polskim akcentem. OG zmierzy się z Complexity. Dla obu drużyn będzie to niesamowicie istotny mecz.  Ekipa Polaka nie zagra na PGL Major Sztokholm, a więc brak awansu na LAN-owe finały BLAST Premier byłby kolejnym wielkim ciosem dla formacji naszego rodaka.