Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka podejmą dziś walkę z Winstrike Team w ramach drabinki przegranych UCC Summer Smash.

Większość internetowych rozgrywek zmierza ku końcowi, aby jeszcze przed przerwą wakacyjną zawodników wyrobić się z rozgrywkami. UCC Summer Smash jest w zaawansowanej fazie pucharowej, a możemy w niej znaleźć aż cztery polskie drużyny. Niestety aż trzy z nich znajdują się w drabince przegranych.

Aristocracy jest jedną z ekip, które nie mogą pozwolić sobie na przegraną. W poprzednim meczu nie poradzili sobie ze szwedzką drużyną Chaos Esports Club. Słabsza dyspozycja najprawdopodobniej spowodowane to było chorobą Mikołaja „mouza” Karolewskiego, który w kolejnych dniach zastępowany był przez innych polskich graczy. Dziś Mikołaj wraca do gry i stanie naprzeciw niełatwym przeciwnikom.

Arystokraci zmierzą się dziś z Winstrike Team. Rosyjsko-ukraińska formacja obecnie jest cieniem samej siebie, lecz od niedawna drużyną zajmuje się sam Ioann „Edward” Sukhariev. Były zawodnik Natus Vincere próbuje przekazać doświadczenie zebrana przez kilkanaście lat na scenie Counter-Strike'a. Stąd też mimo niesatysfakcjonujących wyników w ostatnim czasie, nie można lekceważyć tego zespołu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:55 i będzie go można oglądać na kanale KXN Studio.