Together Esports to już przeszłość. Przed Wami H34T Esports, czyli nowa odsłona marki, której właścicielami zostali bracia Malczyńscy!

Na pewno większość z Was kojarzy federację FAME MMA. Podczas organizowanych przez nią gal do walki w oktagonie stają najpopularniejsze gwiazdy internetu i nie tylko. Swoją bitwę przed tysiącami kibiców na wielkich arenach stoczyli między innymi Marcin Najman, Szymon „IsAmU” Kasprzyk związany z Pompa Teamem oraz wspomniani we wstępnie Dawid i Marcin Malczyńscy, których teraz czeka nietypowe wyzwanie. Nie będzie w nim chodziło o MMA, bądź nagrywanie filmów na YouTube. Postanowili bowiem połączyć siły z ludźmi działającymi pod banderą Together Esports i wspólnie otworzyli H34T Esports!

Niżej przedstawiamy oświadczenie Marcina Malczyńskiego dotyczące nowej przygody:

Od kilku lat po cichu śledziłem e-sport w naszym kraju, wcześniej uczestniczyłem w nim jako gracz kiedy kształtowały się podwaliny pod obecną scenę. Dlatego postanowiłem połączyć siły z Together Esports i zbudować nową organizację łączącą doświadczonych graczy z młodymi talentami. Wydaje mi się że jest jeszcze bardzo dużo miejsca na rozwój e-portu w naszym kraju i chciałbym się do tego aktywnie przyczynić.

Dywizje należące do Together Esports dograją zawody, które akurat trwają w starych barwach, a w następnych zmaganiach będą już reprezentowały H34T Esports.