To koniec przygody Kirilla „Boombl4” Mikhaylova w głównym składzie Natus Vincere. Dotychczasowy prowadzący został odsunięty od drużyny. Powód tej decyzji nie dotyczył dyspozycji kapitana na serwerze.

Jak się okazało – PGL Major Antwerp był ostatnim wydarzeniem, do którego Natus Vincere przystąpiło w dotychczasowym składzie. Dziś organizacja zakomunikowała dość istotną zmianę w dywizji CS:GO, gdyż odsunęła od podstawowej piątki prowadzącego. Kirill „Boombl4” Mikhaylov nie będzie dalej występował we wspomnianych barwach. Zakończyła się niesamowita przygoda, która trwała od 2019 roku i przyniosła zarówno zawodnikowi, jak i klubowi wiele pięknych chwil w postaci zwycięstw m.in. PGL Major Stockholm 2021BLAST Premier World Final 2021 IEM Cologne 2021.

Decyzja Na`Vi nie jest podyktowana formą Boombl4a na serwerze, tylko ryzykiem naruszenia reputacji marki. Na ten moment gracz nie przygotował żadnego oświadczenia i tak naprawdę nie wiemy, co dalej z nim będzie. Natus Vincere nie poinformowało również, kto wypełni lukę po Mikhaylovie, a przecież już wkrótce, bo 15. czerwca weźmie udział w BLAST Premier Spring Final 2022. Wydaje się zatem, że w przeciągu kilku najbliższych dni powinniśmy się czegoś więcej dowiedzieć.

Aktualnie dywizja CS:GO w Na`Vi prezentuje się tak:

  • Ukraine Oleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev
  • Ukraine Valeriy „⁠b1t⁠” Vakhovskiy
  • Russian Federation Denis „⁠electronic⁠” Sharipov
  • Russian Federation Ilya „⁠Perfecto⁠” Zalutskiy
  • Ukraine Andrey „⁠B1ad3⁠” Gorodenskiy – trener