HONORIS powalczy dziś o awans do półfinału CCT Central Europe Series 2. Rywalem Polaków będzie Endopint na czele z mhL-en, które wczoraj pokonało K23.

HONORIS przez wiele miesięcy miało problem, by wygrać jakikolwiek mecz z ekipą z pierwszej pięćdziesiątki rankingu HLTV, a wczoraj pokonało 9z, które jeszcze nie tak dawno znajdowało się w TOP30 tego zestawienia. Po zwycięstwie nad formacją maxa TaZ i spółka sensacyjnie awansowali do ćwierćfinału CCT Centrale Europe Series i dziś powalczą o miejsce w półfinale.

Rywalem HONORIS w ćwierćfinale CCT Central Europe Series 2 będzie Endpoint. Europejski zespół na czele z mhL-em nie prezentuje się w ostatnim czasie zbyt dobrze, co pozwala nam wierzyć w to, że podopieczni vinSa są ponownie w stanie zaskoczyć wyżej klasyfikowany zespół w rankingu HLTV i awansować do półfinału turnieju, w którym najprawdopodobniej wtenczas zmierzyliby się z OG.

  • 19:00 – European Union Endpoint vs HONORIS Poland

Warto tu zaznaczyć, że HONORIS to jedyna polska drużyna, która awansowała do ćwierćfinału CCT Central Europe Series 2. Pozostałe dwie – Los Kogutos i Illuminar pożegnały się w turniejem po swoim pierwszym spotkaniu w play-offach. Zarówno Koguty, jak i IHG wpadły jednak na niezbyt przyjemnego dla nich rywala. Zespół kRaSnaLa w 1/16 CCT Central rywalizował z forZe, z kolei drużyna EXUSA SINNERS.