Team Liquid rozpoczyna zmagania drugiego dnia od łatwej wygranej z FaZe Clan. Europejska formacja mimo dobrych niedawnych wyników na Cache'u, dziś całkowicie sobie nie poradzili.

United States Team Liquid

16

Faza grupowa
BLAST Pro Series São Paulo 2019
runda 3

Cache
(11:4; 5:4)

European Union FaZe Clan

8

Cache

Team Liquid wygrało wygrało pistoletówkę oraz kolejne dwie potyczki. FaZe Clan odpowiedziało dopiero w trzeciej rundzie, ale był to pojedynczy sukces. Tylko dzięki nowej ekonomii nie musieli jeszcze grać z gorszym ekwipunkiem, lecz nawet to nie pomagało europejskiej formacji. NiKo i spółka całkowicie nie radziła sobie z obroną obszaru bombowego A. Kilkukrotnie wyrobili sobie przewagę na początku rundy, zdobywając jedną lub nawet dwie eliminacje, po czym i tak oddawali punkt przeciwnikom. Amerykanie w pełni zdominowali swoich rywali, dając im trochę przestrzeni dopiero pod koniec pierwszej połowy, co poskutkowało wynikiem 11:4.

Liquid wygrało drugą pistoletówkę, lecz zostali zaskoczeni przez przeciwników na następnej potyczce. FaZe zgarnęło aż trzy rundy z rzędu, lecz tylko gdy Amerykanie wyposażyli się w lepszy ekwipunek zdobyli się na odpowiedź. NiKo i spółka desperacko walczyli aby jeszcze coś ugrać w tym meczu, lecz ich rywale byli zdecydowanie zbyt mocni. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:8.

Polska transmisja z BLAST Pro Series São Paulo 2019 dostępna jest na kanałach IzakOOO oraz ESPORT NOW na platformie twitch.tv. Wszystkie potrzebne informacje o turnieju znajdują się w naszej relacji tekstowej.