zamknij stream Stream

BLAST Rising: Już dziś poznamy uczestników wielkiego finału turnieju

21.05.2020 Michał Perkowski
@PGL

W grze pozostały cztery formacje walczące o €30.000, które już dziś staną w szranki o udział w finale wydarzenia BLAST Rising.

Ćwierćfinały zapewniły nam niemałą niespodziankę. Z rozgrywek wyeliminowani zostali reprezentanci Heretics, którzy po fazie grupowej rozpatrywani byli jako faworyci do zwycięstwa całego turnieju. Francuzi przez dwa tygodnie rozgrywek nie przegrali ani jednej mapy, lecz w swoim pierwszym meczu w fazie pucharowej zostali pokonani przez ALTERNATE aTTaX co wyeliminowało ich z zawodów.

Półfinały zapowiadają się więc bardzo ciekawie. Już w czwartek 21 maja o godzinie 17:00 w szranki staną pierwsze dwie drużyny – Endpoint oraz Nordavind. Obydwie ekipy prezentowały się do tej pory fenomenalnie, lecz tylko jedna z nich powalczy o puchar. W drugiej części drabinki spotkało się HAVU, które jest najwyżej notowanym zespołem w rankingu HLTV w tym turnieju, oraz ALTERNATE aTTaX. Obydwa mecze zapowiadają się na wyrównaną walkę.

Więcej informacji o całym turnieju możecie znaleźć klikając tutaj. Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

Inne tego autora