BLAST Rising: byali w AVEZ, rallen w Team Secret - dziś mecze rewanżowe grupy D!

14.05.2020 Michał Perkowski
http://media.epicenter.gg/en/79/

Rywalizacja w grupie D była zdecydowanie najbardziej zacięta. Dziś za sprawą zmienników w dwóch formacjach, może być jeszcze ciekawiej.

Dziś w BLAST Rising będziemy mogli oglądać zmagania w ostatniej grupie, w której w pierwszym tygodniu każda z drużyn zdobyła przynajmniej jedno zwycięstwo. Najlepiej poradziło sobie Heretics, wszak francuska formacja zdobyła komplet punktów, ale nie powinno to być zbyt dużym zaskoczeniem. Ekipa kioShimy od początku rozważana jest jako jeden z faworytów do zwycięstwa całego turnieju.

Dziś aż dwie ekipy będą korzystać ze zmienników. AVEZ Esport z powodu problemów zdrowotnych Michała „MOLSI” Łąckiego zostało zmuszone do gry ze stand-inem. W tej roli na serwerze pojawi się były reprezentant Virtus.pro – Paweł „byali” Bieliński. Ośmiornice skorzystały z jego pomocy w poniedziałek grając w zamkniętych kwalifikacjach do Home Sweet Home Cup 5. AVEZ niemalże bezbłędnie przebrnęło przez te rozgrywki, wygrywając z Mustang Crew, Singularity oraz Team Secret, zgarniając awans do głównego turnieju.

Z gracza rezerwowego musi skorzystać również Team Secret. Filip „tudsoN” Tudev nie był zadowolony z roli pełnionej w międzynarodowym składzie. Tudev chce powrócić do czynnej gry ze snajperką, przez co za porozumieniem stron, został przeniesiony na ławkę rezerwowych, a organizacja czeka na oferty wykupu. Jego miejsce w dzisiejszych rozgrywkach zajmie Karol „rallen” Rodowicz.

Dzisiejsze rozgrywki wystartują trochę szybciej niż w poprzednich dniach. Na transmisję zapraszamy już o godzinie 15:45. Oto pełen harmonogram:

  • 15:45 – France Heretics vs Portugal sAw
  • 17:00 – Poland AVEZ vs France Heretics
  • 18:15 – France Heretics vs European Union Secret
  • 19:30 – European Union Secret vs Portugal sAw
  • 20:45 – Portugal sAw vs Poland AVEZ
  • 22:00 – European Union Secret vs Poland AVEZ

Więcej informacji o całym turnieju możecie znaleźć klikając tutaj. Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

Inne tego autora