Za nami ostatnie dwa mecze w grupie A. Najgorzej ze wszystkich ekip zaprezentowało się Tricked, które nie zwyciężyło ani jednego spotkania. Z awansu mogą się cieszyć zespoły z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Germany ALTERNATE aTTaX 16:13 United Kingdom Endpoint

Początek tej potyczki wyglądał fenomenalnie dla drużyny robiina. Po wygranej pistoletówce poszli za ciosem i zdobyli sześć punktów, przy zaledwie jednym ich oponentów. Dopiero po tej świetnej passie ALTERNATE aTTaX zdołało się obudzić. Zaczęli masowo zwyciężać rundy, dzięki czemu doprowadzili do wyniku 7:8.

Po zamianie stronami rozgrywka była niezwykle zacięta i emocjonująca. Dopiero przy stanie 10:10 szala zwycięstwa przechyliła się na konto formacji z Niemiec. ALTERNATE aTTaX wygrało pięć starć z rzędu, dzięki czemu byli o krok od końcowego zwycięstwa. Endpoint starało się doprowadzić do dogrywek, lecz ich strata okazała się zbyt wielka. Drużyna mirbita triumfowała 16:13.

Hungary Salamander 16:8 Denmark Tricked

Węgrzy swoją dominację pokazywali już od samego początku starcia. Wygrana runda pistoletowa zapewniła im ekonomię, którą doskonale potrafili wykorzystać. Tricked w całej pierwszej połowie zdołało zdobyć zaledwie dwa punkty, przez co praktycznie skreślili sobie szanse na ewentualny comeback.

Po przerwie Duńczycy wygrali pistoletówkę, która przedłużyła nam lekko to spotkanie. Węgrzy odpowiedzieli przy pierwszej okazji, lecz nie byli w stanie od razu zakończyć spotkania. Dzięki temu ich rywale uniknęli upokorzenia i na swoje konto zainkasowali osiem punktów. Salamander zwyciężyło 16:8.

Z grupy A wyszło ALTERNATE aTTaX oraz Endpoint. Obie ekipy zdobyły piętnaście punktów, lecz na pierwszym miejscu uplasowali się Brytyjczycy, którzy mieli lepszy bilans rund. Na trzeciej pozycji zmagania grupowe zakończyło Salamander, które wygrało dwa spotkania. Na samym końcu uplasowało się Tricked, które ewidentnie chciałoby szybko zapomnieć o tym turnieju. Duńczycy nie wygrali żadnego meczu, a ich bilans wyniósł -31.