Reprezentanci Virtus.pro kończą zmagania w fazie grupowej turnieju BLAST Pro Series, przegrywając swoje ostatnie spotkanie z gospodarzami zawodów – Space Soldiers.

Przebieg spotkania

Nasi rodacy niezbyt dobrze rozpoczęli swoje ostatnie grupowe spotkanie. Pierwsza pistoletówka padła łupem reprezentantów Space Soldiers, lecz to był tylko początek zwycięskiej passy tureckich zawodników. Ekipa MAJ3Ra pewnie brnęła przed siebie, zdobywając coraz szybciej kolejne punkty. Dopiero w połowie pierwszej części tego spotkania Polacy znaleźli sposób na swoich rywali. Mimo to straty były zbyt duże, by wygrać pierwszą połowę i ostatecznie polscy zawodnicy tracili trzy punkty przed zmianą stron. Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczęli Turkowie, którzy pewnie rozpoczęli bieg po zwycięstwo przed własną publicznością. W pewnym momencie Virtus.pro nabrało nieco wiatru w żagle, w końcu było widać pomysł na grę na tej mapie. Mimo to podopieczni Jakuba 'kubena' Gurczyńskiego nie zdołali pokonać Space Soldiers, kończąc jednocześnie zmagania w fazie grupowej porażką 10:16.

Polską transmisję z turnieju BLAST Pro Series znajdziecie na kanale Piotra 'izaka' Skowyrskiego, który komentuje poczynania naszych rodaków na tureckiej ziemi.