Made in Brazil rozpoczęło drugi dzień BLAST Pro Series w Brazylii od pojedynku przeciwko Astralis. Zespół FalleNa nie dał rady zaskoczyć najlepszej formacji na świecie i odnotował trzecią porażkę z rzędu.

Denmark Astralis

16

Faza grupowa
BLAST Pro Series São Paulo 
Format BO1

Overpass
(11:4; 5:6)

Brazil MIBR

10

Overpass

Runda pistoletowa wpadła na konto terrorystów, czyli MIBR. Świetną robotę zrobił w niej coldzera, który pozostał sam na trzech rywali, a mimo to udało mu się ich wyeliminować. Nie pozwoliło to jednak Brazylijczykom oddalić się bardziej z wynikiem. Odkąd Astralis uzbroiło się w karabiny i granaty, przejęło inicjatywę i dominowało. Po piętnastu starciach na tablicy wyników widniało prowadzenie Duńczyków – 11:4.

Druga część tego widowiska w teorii miała nie potrwać zbyt długo, a w praktyce było zupełnie inaczej! Co prawda po kilku pierwszych rundach Duńczycy prowadzili 15 do 4, ale właśnie wtedy Made in Brazil wzięło się w garść i spróbowało wrócić. FalleN i spółka szli za ciosem, zdobywali punkt za punktem, aż w końcu… popełnili kilka błędów na BS-ie B i było po meczu – 10:16.

Polska transmisja z BLAST Pro Series São Paulo 2019 dostępna jest na kanałach IzakOOO oraz ESPORT NOW na platformie twitch.tv. Wszystkie potrzebne informacje o turnieju znajdują się w naszej relacji tekstowej.